هنرمندنیوز: به گزارش روابط عمومی؛ پلتفرم «تماشاخونه» مجموعه ای از آثار سینمای ایران و جهان را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده و این روزها فیلم سینمایی «جعبه پرنده: بارسلونا» یکی از آثاری است که در این مجموعه عرضه شده است.

فیلم سینمایی «جعبه پرنده: بارسلونا» به کارگردانی و نویسندگی مشترک دیوید و الکس پاستور در ژانر ترسناک و رازآلود محصول ۲۰۲۳ اسپانیاست. این فیلم اسپین آفی از فیلم «جعبه پرنده» محصول ۲۰۱۸ است که بر اساس کتابی با همین عنوان به قلم جاش مالرمن ساخته شده است.

در این فیلم علمی تخیلی موجودی با منشأ نامعلوم شروع به از بین بردن انسان ها می کند و باعث می شود شاهدان این فاجعه خودکشی کنند. در این میان، سباستین و دخترش برای جان سالم به در بردن و بقا، در خیابان های بارسلونا قدم به یک ماجراجویی بزرگ می گذارند.

«جعبه پرنده: بارسلونا» توسط سه کمپانی کریس مورگان، دیلن کلارک و نتفلیکس تولید شده است که اولین بار در تاریخ ۱۴ جولای ۲۰۲۳ توسط سرویس استریم نتفلیکس منتشر گردید.

در این اثر هیجان انگیز بازیگرانی چون ماریو کاساس، جورجینا کمپبل، دیگو کالوا، الخاندرا هاوارد، لئوناردو اسباراگلیا، نایلا شوبرث و میشل خنر به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم سینمایی «جعبه پرنده: بارسلونا» که امتیاز ۵.۳ را در سایت IMDb به دست آورده و در وب‌سایت جمع‌آوری نقد راتن تومیتوز امتیاز ۴۹ از ۱۰۰ را کسب کرده با مدت زمان ۱ ساعت و ۵۱ دقیقه به صورت رایگان و با دوبله اختصاصی در پلتفرم «تماشاخونه» قابل مشاهده است.