هنرمندنیوز: به نقل از ستاد خبری دومین جشنواره سراسری آموزشگاه‌های آزاد سینمایی، گردهمایی مدیران آموزشگاه‌های آزاد سینمایی با حضور مدیران بیش از ۱۵۰ آموزشگاه فعال سراسر کشور و با حضور محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی، معاونان و مدیران موسسات تابعه سازمان سینمایی در موزه سینما برگزار می‌شود.

این گردهمایی که همزمان با برگزاری دومین جشنواره سراسری آموزشگاه‌های آزاد سینمایی میزبان مدیران آموزشگاه‌هاست در روز پنجشنبه دوم آذر ماه در محل موزه سینما سالن سینماتوگراف برقرار است.

جلسات برنامه‌ریزی شده به منظور پرسش و پاسخ مدیران آموزشگاه‌ها با بخش‌های مختلف سازمان سینمایی کشور طراحی شده است که از جمله آن‌ها، نشست‌هایی با قادر آشنا معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی، حبیب ایل‌بیگی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی، سیدصادق موسوی مدیرکل امور جشنواره‌ها و همکاری‌های سازمان سینمایی، مهدی آذرپندار مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران، محمد حمیدی مقدم مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی در نظر گرفته شده است.

دومین جشنواره سراسری آموزشگاه‌های آزاد سینمایی به دبیری مهدی شفیعی از ۳۰ آبان تا ۳ آذر ۱۴۰۲ در موزه سینما برگزار می‌شود.