هنرمندنیوز: به نقل از مدیریت روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، فیلم سینمایی «شب دوازدهم» ساخته‌ی دومینیک مول محصول ۲۰۲۲ بلژیک و فرانسه یکشنبه ۵ شهریور ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۸ در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای ارسباران اکران و پس از آن با حضور کورش جاهد (کارشناس سینما) نقد و بررسی می‌شود.
در خلاصه داستان این فیلم جنایی، درام، معمایی و هیجان انگیز آمده است: یوهان ویوز از گروه جنایی گرنوبل و تیمش در مورد زندگی و روابط پیچیده یک قربانی قتل تحقیق می‌کنند. اما چیزی که در ابتدا به عنوان یک کار کاملا حرفه‌ای آغاز شده به زودی به یک پرونده آزاردهنده برای یوهان تبدیل می‌شود و…


فیلم شب دوازدهم پس از حضور در جشنواره‌های بین‌المللی متعدد موفق شد برنده ۱۰ جایزه از جمله ۶ جایزه سزار ۲۰۲۲ برای بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین صداگذاری، بهترین بازیگر نقش اول مرد، آینده‌دارترین بازیگر مرد و بهترین فیلمنامه اقتباسی شده و نامزد دریافت ۱۰ جایزه دیگر نیز شود که از میان آن‌ها می‌توان به نامزدی ۴ جایزه سزار برای بهترین تدوین، بهترین موسیقی اصلی، بهترین طراحی تولید و بهترین فیلمبرداری اشاره کرد.


علاقمندان برای حضور در پانصد و هشتاد و ششمین نشست باشگاه فیلم تهران می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان‌، خیابان جلفا مراجعه کنند و یا با شماره‌های ۲۰- ۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند. همچنین برای رزرو صندلی نیز می‌توانند به سایت سینماتیکت مراجعه کنند.