هنرمندنیوز: در حالی که برخی کارگردان‌های تازه مجوز گرفته این روزها مشغول فیلمبرداری هستند، سازمان سینمایی خبر صدور مجوز ساخت آن‌ها را اعلام کرد.

براساس خبر روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، فیلم‌نامه‌های «ساعت ۶ صبح» به تهیه‌کنندگی علی اوجی، کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی عباس رافعی و علی اوجی از جمله آثاری است که پروانه گرفته و مدتی است فیلمبرداری آن در تهران آغاز شده است.

«سینما مولن روژ» به تهیه‌کنندگی کیوان علی‌محمدی، کارگردانی و نویسندگی کیوان علی‌محمدی و علی‌اکبر حیدری، «ساعت عاشقی» به تهیه‌کنندکی و کارگردانی داود محمدی شلمانی و نویسندگی پیمان شمس، «پول و پارتی» به تهیه‌کنندکی و کارگردانی سعید سهیلی و نویسندگی حسام سامری‌زاده مقدم، «لیث» به تهیه‌کنندگی محمدرضا شرف‌الدین و کارگردانی و نویسندگی محمود دینی و «آن دو» به تهیه‌کنندگی علیرضا سبط احمدی، کارگردانی مرتضی رحیمی یتیم و نویسندگی سیدمهدی سجادپور از دیگر فیلمنامه‌هایی هستند که موافقت شورای پروانه ساخت سازمان سینمایی را گرفته‌اند.

آخرین فیلم سعید سهیلی «گشت ارشاد ۳» در سال ۱۳۹۹ بود. همچنین کیوان علی‌محمدی و علی‌اکبر حیدری در سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۴۰۰ فیلم‌های «سینما شهر قصه» و «۲۸۸۸» را ساختند که هنوز به اکران نرسیده‌اند.