هنرمندنیوز: به نقل از اسکرین، «اسمیت» در یک جلسه گفتگو در جشنواره بین المللی فیلم دریای سرخ در عربستان سعودی اعلام کرد که دنباله فیلم موفق «من افسانه هستم» را با همکاری «مارتین بی جردن» خواهد ساخت و در حالی که شخصیت اصلی یعنی «رابرت نویل» در پایان فیلم اول می‌میرد، نسخه دی وی دی حاوی یک پایان جایگزین بود که در آن شخصیت زنده می‌ماند و دنباله این فیلم نیز بر این اساس ساخته خواهد شد.

فیلم «من افسانه هستم» به کارگردانی «فرانسیس لارنس» و برادران وارنر در اواخر سال ۲۰۰۷ به سینما آمد و  ۵۸۵ میلیون دلار در سراسر جهان شامل ۲۵۶ میلیون دلار در آمریکای شمالی فروخت.

خبر ساخت دنباله این فیلم سینمایی برای نخستین بار در سال ۲۰۲۲ منتشر شد.

«ویل اسمیت» یکی از اولین حضورهای عمومی خود را پس از مراسم پرحاشیه اسکار ۲۰۲۲ انجام می داد، جایی که دقایقی قبل از دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد برای بازی در فیلم «شاه ریچارد» به «کریس راک» سیلی زد.

«اسمیت» در این باره در جشنواره فیلم دریای سرخ عربستان گفت: «آنچه در ناملایمات خود در چند سال گذشته تجربه کرده ام و باید در مورد آن واضح بگویم این است که همیشه می‌خواستم چیزهای خوبی را در دنیا بگذارم، همیشه می‌خواستم لبخند روی لب مردم بگذارم، همیشه وقف فرآیند شادی و الهام بوده‌ام. می خواهم احساس خوبی داشته باشید، من اینجا هستم زیرا در اعماق قلبم می‌خواهم احساس خوبی داشته باشید».

این بازیگر ادامه داد: «در عین حال من عمیقاً انسانی هستم. بزرگترین چیزی که اتفاق افتاده این است که من عمیقا فروتن شده ام و عمیقاً الهام گرفته‌ام تا خود را کامل کنم. این همان چیزی است که مرحله بعدی از زندگی من خواهد بود».