هنرمندنیوز: فیلم «با من حرف بزن Talk to Me » به کارگردانی دنی فیلیپو و مایکل فیلیپو تهیه شده، با دوبله اختصاصی در شبکه نمایش خانگی منتشر شد. علاقه‌مندان به ژانر وحشت، هنگام تماشای این فیلم می‌توانند ۸۸ دقیقه ترس و دلهره را تجربه کنند.
فیلم «با من حرف بزن» یکی از جدیدترین فیلم‌های ترسناک ۲۰۲۳ است که مدیریت دوبلاژ آن برعهده حسام صادقی نیکو بوده و مرتضی شاهرخ مترجم این پروژه است. لیلا کوهسار،‌حسام صادقی‌نیکو، مهبد قناعت پیشه، اعظم حبیبی، سامان مظلومی، شیدا زینی، آرشیا آروین، فرزانه فایزی، احسان صمدیار، پدرام شهرآبادی، مهرناز پوری، میلاد مبینی، شقایق فروبار، خشایار فیروزی و هانیه شاطری صداپیشگان فیلم با من حرف بزن هستند.
خلاصه داستان فیلم «با من حرف بزن» از این قرار است که چند نوجوان برای احضار روح دورهم جمع می‌شوند. همه آن‌ها برای این کار جسارتی از خود نشان می‌دهند اما «میا» از همه نترس‌تر ظاهر می‌شود. او برای احضار روح داوطلب شده و نسبت به قوانین نیز بی‌توجهی می‌کند. با وجود اینکه نباید اتصال بیشتر از ۹۰ ثانیه باشد، میا این قانون را می‌شکند و همه افراد جمع را با چالشی ترسناک روبه‌رو می‌کند.