هنرمندنیوز: انیمیشن لاک پشت‌های نینجا: شورش جهش یافته‌ها، با بهترین و باکیفیت‌ترین دوبله اختصاصی، از فیلیمو قابل تماشاست. این انیمیشن که برای اولین‌بار در سال ۱۹۸۴ به جهان معرفی شد، در ادامه انیمیشن سریالی لاکپشت‌های نینجا تولید شده و مدت زمان آن ۹۹ دقیقه است.
انیمیشن لاک پشت‌های نینجا: شورش جهش یافته‌ها بسیار مورد توجه منتقدان قرار گرفته و علاقه‌مندانش را در تمام سنین راضی نگهداشته است. این انیمیشن پرطرفدار با دوبله اختصاصی از روز سه‌شنبه ۲۱ شهریور در فیلیمو منتشر شد.
مینا قیاسپور مدیر دوبلاژ این انیمیشن و مترجم سیاوش شهبازی است. افشین زی نوری، سعید شیخ زاده، شروین قطعه‌ای، کسری کیانی، همت مومیوند، نرگس فولادوند، مینا قیاسپور، میرطاهر مظلومی، علیرضا اوحدی، محمدرضا فصیحی نیا و فرزاد احمدی صداپیشگان انیمیشن لاکپشت‌های نینجا هستند.

ماجرای انیمیشن لاکپشت‌های نینجا از این قرار است که چهار برادر لاک‌پشت، لئوناردو (رینولدز)، رافائل (جردن)، دوناتلو (هادر) و میکل آنژ (میلر) که در محضر موشی که پدرخوانده آن‌هاست و اسپلینتر (چان) نام دارد، آموزش دیده‌اند و با اخبار محلی همکاری می‌کنند. آن‌ها هربار با یک چالش و یا وحشتی که شهر را تهدید می‌کند روبه‌رو شده و مبارزه می‌کنند. در انیمیشن جدید لاکپشت‌های نینجا نیز همین ماجرا جریان دارد و با تصاویری اکشن و هیجان‌انگیز توامان می‌شود.