شما با برنامه خندوانه چهره شدید و بعد از آن روند رو به رشد خوبی داشتید، این برنامه چقدر باعث این اتفاق بود؟

قطعا خیلی باعث دیده شدن من شده اما ماجرا از این قرار است که بعد از آن حجم دیده شدن و معروف شدن انتخاب های غلط زیادی داشتم و یا پیشنهادهایی که درست بودند را رد می کردم، آن موقع به خیال خودم تصمیم درستی بود اما ای کاش یک مشاور یا یک آدم با تجربه تر با کسایی که در برنامه های استعدادیابی معروف می شوند صحبت کنند و به آنها مشاوره بدهند تا راه را درست بروند.

شما در فیلم سینمایی ماهان بازی کردید که به واسطه آن در جشنواره فجر هم حضور داشتید، بعد از آن کمرنگ شدید، پیشنهادات کمتر شد یا فیلمنامه ها دلخواه شما نیستند؟

با وجود اینکه‌تن فیلم همزمان با فوت مادرم شروع شد اما من تمام انرژی و تمرکز خودم را در آن فیلم خرج کردم تا بتوانم بهترین خودم باشم، اما متاسفانه آن فیلم فیلم خوبی نبود و باعث شد که دیده نشوم و کمتر کسی آن فیلم را دیده و حتی اسمش را هم نشنیده است، بعد از آن فیلم سریال در کنار پروانه ها و چند کار دیگر را هم بازی کردم.

باندبازی و مافیا چقدر در تصویر و نمایش ما وجود دارد؟

مگر می شود باندبازی و مافیا نباشد؟ همیشه بوده و نه تنها در سینما و تلویزیون بلکه در فوتبال و اکثرا جاها بوده و خواهد بود، این مختص ایران نیست و برای همه جای دنیاست، اما در ایران بیشتر باندبازی و مافیا وجود دارد
همانطور که در صنعت ماشین و چیزهای دیگر وجود دارد.

چرا مانند بسیاری از دوستانی که از فضای تصویر دور می مانند بیشتر به سمت تئاتر نمی روید؟

من عاشق تئاتر بودم و هستم و تا الان نمایشنامه ای که به دلم بنشیند نبوده که کار کنم، همیشه بیشتر دوست داشته ام کارهای رئال را کار کنم و این را هم بگویم که یک سالی در تمرین یک اجرا بودم که آن اجرا هم بنا به دلایلی کنسل شد.

به کارگردانی حداقل در حوزه فیلم کوتاه فکر نمی کنید؟

مدام و در حال حاضر دارم روی یک متنی کار می کنم که انشالله تا آخر امسال ساخت آن را شروع کنم.

برخلاف تصور که با آیتم های کمدی شناخته شدید اما آثار جدی بازی کردید، اولویت شما کدام است و به گمان خودتان بیشتر در کدام ژانر استعداد دارید؟

این سوال را قبلا در جشنواره فجر جواب داده ام، من جنون بازیگری دارم و برای من خیلی فرقی ندارد که بخواهم کمدی بازی کنم یا جدی، چون کمدی بازی کردن من هم جدی است اما در کل خنداندن را بیشتر دوست دارم.

یک اتفاق ایده آل همین الان برای شما چه می تواند باشد؟

کار کردن یا آقای عطاران و آقای مدیری در کارهای کمدی و کار کردن با آقای هومن سیدی و آقای روستایی می تواند یکی از ایده آل ترین اتفاقات زندگی هنری ام باشد.

عباسعلی اسکتی