هنرمندنیوز: مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی «گیج گاه» به کارگردانی عادل تبریزی که از ۱۸ مهر ماه در حال اکران است، یکشنبه شب در پردیس سینمایی ملت برگزار شد. این اکران مردمی با استقبال گرم مخاطبان رو به رو شد.

عادل تبریزی کارگردان، حنیف سروری تهیه‌کننده و حامد بهداد بازیگر نقش اول و مریم همتیان و علی راد از دیگر بازیگران این فیلم، ضمن حضور در مراسم در کنار مردم به تماشای فیلم نشستند.

تبریزی پیش از نمایش فیلم در جمع تماشاگران گفت: هدفم از ساخت گیج گاه این بوده است که فیلم با اخلاق و محترمی بسازم.

وی ضمن تشکر از حامد بهداد گفت: من از او بسیار یاد گرفته ام، او بسیار باسواد است و با ادبیات و شعر آشناست. من سال ۹۳ ایده «گیج گاه» را به او گفتم و حامد آن ایده را تحلیل کرد و انگیزه و مشوق من برای ساخت این فیلم شد.

حامد بهداد نیز از صحبت های عادل تبریزی در مورد خودش تشکر کرد و فیلم «گیج گاه» را یک فیلم کمدی نوستالژیک خواند ‌و گفت: این فیلم هیچ رقابت و مسابقه ای با هیچ اثر دیگری ندارد، نه قبل از خودش و نه بعد از خودش؛ در ژانر خودش بسیار با ادب، با اخلاق، با حیا و نجابت ساخته شده است.

بهداد افزود: مدتی بود که به سینما می رفتم در آثاری که می‌دیدم و می خواستم بخندم، حس میکردم که این خنده مشروع نیست و عشقی که به نمایش در آمده پاکیزه نیست. بعد از مدت‌ها می‌بینم که خنده‌ها و شادی‌ها برای تماشای یک فیلمی مثل «گیج‌گاه»، مشروع و مجاز است. همانطور که در گذشته ابراز عشق و احساسات، از حرمت برخوردار بود، این کمدی نوستالژیک هم قصه شریفی دارد و حرمت عشق را حفظ می‌کند.

در انتهای مراسم کارگردان «گیج گاه» با تشکر از همه عوامل، از حضار خواست به احترام کارگردان فقید داریوش مهرجویی دست بزنند و یک دقیقه سکوت کنند.