هنرمندنیوز: ۴ فیلم کوتاه وس اندرسن، براساس داستان‌های کوتاه رولد دال، نویسنده مشهور انگلیسی تهیه شده‌اند. مدیر دوبلاژ این فیلم‌ها رضا آفتابی و مترجم نوید خبازیان است. اکبر منانی، ژرژ پطروسی، رضا آفتابی، سعید شیخ زاده، کسری کیانی، علیرضا اوحدی و محمدرضا فصیحی‌نیا صداپیشگان این چهار اثر هستند.
فیلم کوتاه «داستان شگفت‌انگیز هنری شوگر»، با حضور بندیکت کامبربچ، ماجرای مردی است که می‌تواند پشت اشیا را ببیند و با کمک کتابی که دزدیده، آینده را پیش‌بینی کند. این فیلم در جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز به نمایش درآمده و با نقدهای مثبتی روبه‌رو شده است.


فیلم کوتاه «سم»، با بازی بندیکت کامبربچ، قصه مردی را روایت می‌کند که ماری سمی روی شکمش می‌خزد و همکارش به‌همراه یک پزشک در تلاش‌اند تا او را نجات دهند.
فیلم کوتاه «موش‌گیر»، با ایفای نقش ریچارد آیود، داستان یک موش‌گیر را روایت می‌کند که به فکر نقشه‌ای زیرکانه می‌افتد؛ او می‌خواهد اعتماد موش‌ها را جلب کند تا بهتر بتواند نابودشان کند.
فیلم کوتاه «قو»، با هنرنمایی رالف فاینز، درباره دو نوجوان قلدر و کودن با هیکل‌هایی درشت است که به دنبال پسری باهوش با جثه کوچک می‌روند.