هنرمندنیوز: به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم کوتاه «نُ خاعِ من» (My Spinal cord) به نویسندگی و کارگردانی مریسا صبوری و تهیه‌کنندگی پارسا جمال‌نسب با اتمام فیلمبرداری در حال حاضر در مرحله تدوین و اصلاح رنگ قرار دارد.
این فیلم داستان زندگی سارا، دونده‌ای جوان را روایت می‌کند که پس از شرکت در یکی از مسابقات درون باشگاهی مصدوم و دچار عارضه قطع نخاع می‌شود. از آن پس، شب و روز خواهر و برادر سارا برای درمان و بهبود دوباره وی تیره و تار می‌شود. آن‌ها از هر آنچه دارند برای مراقبت و نگهداری از خواهری که دیگر نمی‌تواند بدود، شادی کند و در یک کلام زندگی کند، بهره می‌برند… .
مریسا صبوری، مسعود حسینی، الهام قربانی، مهدی جعفری‌نیا بازیگرانی هستند که در این فیلم کوتاه به ایفای نقش پرداخته‌اند.
مریسا صبوری پیش از این فیلم کوتاه «لحظه‌ای با خدا» که به موضوع اهدای عضو می‌پردازد و فیلم کوتاه «جایی برای دو نفر» در ژانر درام، معمایی و پلیسی را کارگردانی کرده است. وی همچنین به مدت چندین سال در حوزه ترجمه کتاب، نویسندگی و ترجمه زیرنویس فیلم به صورت حرفه‌ای مشغول فعالیت است.
عوامل پشت دوربین «نُ خاعِ من» عبارتند از: مشاور کارگردان و مدیر برنامه‌ریزی: حمیدرضا الیاسی، مدیر فیلمبرداری: حمید مهرافروز، دستیار یک فیلمبردار: سیاوش محمدی، مدیر صدابرداری: آرش برومند، دستیار صدا: حسن کریمی، محراب میرایی، طراح چهره‌پردازی: محسن دارسنج، مجری چهره‌پردازی: الهه شاهین، دستیار کارگردان: داریو علمی‌زاده، مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی‌مجد، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه: لیلا دبیب، تدوین و طراح صداگذاری: وحید کردلو، اصلاح رنگ: کردلو استودیو، موسیقی: علی گرگین، منشی صحنه: مژگان مظاهری، دستیار دوم کارگردان: مهتاب میرکوشا، طراح صحنه و لباس: مریسا صبوری، گروه صحنه و لباس: سعیده مطهری، لیلی صبوری، نیلوفر مقدسی، مدیر تولید: پارسا جمال‌نسب، تدارکات: احسان زمانی، جهان کورش، رضا لامعی.