هنرمندنیوز: علاقه‌مندان به انیمیشن‌های تخیلی، از نوع کمدی عاشقانه می‌توانند دوبله اختصاصی «المنتال Elemental » را همزمان با عرضه جهانی، از امروز ۲۴ مرداد در فیلیمو تماشا کنند. «المنتال» توسط پیتر سون، کارگردان معروف و توانمند حوزه انیمیشن، ساخته شده است. او در طول ساخت این انیمیشن پدر و مادرش را از دست می‌دهد و به گفته خودش این فیلم را با محوریت تشکر از پدر و مادر و درک فداکاری‌های آن‌ها تولید کرده است.


این انیمیشن سینمایی با دوبله اختصاصی در این پلتفرم دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. مدیریت دوبلاژ این فیلم بر عهده اشکان صادقی است و هومن حاجی عبدالهی، مریم نوری درخشان، علی باقرلی، الهه پورجمشید، مریم خلقتی، علیرضا سالار کیا، محمد ترکاشوند، حمید صلاحی، مرضیه ابراهیمی و سارا نیرومند در دوبله این انیمیشن حضور دارند. انیمیشن«المنتال» محصول کمپانی‌های والت دیزنی پیکچرز و پیکسار است.
در خلاصه داستان این اثر آمده است: «در شهری که ساکنانش آتش، آب، خاک و هوا هستند و در کنار هم زندگی می‌کنند؛ زنی از جنس آتش و مردی از جنس آب روان، در شرف کشف یک اتفاق اساسی هستند؛ این‌که چقدر با هم در تفاهم‌اند و چه وجوه اشتراکی دارند.»